FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NI TRICK ME I HI NAJ KUJT ne pc

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
avatar

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 86
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

MesazhTitulli: NI TRICK ME I HI NAJ KUJT ne pc   Fri 15 Aug - 14:45

QE NI TRICK ME I HI NAJ KUJT PREJ MSN NE PC Qe ni mnyr per me i hi ne PC dikujt prej MSN !!!

**kur je tu shkrujt ty aty Siper Lexon
**Actions** edhe posht asaj Lexon
**Request Remote Assistance** Klikon aty


Kur ta klikojsh Request Remote Assistance atii personi ja qet per me bo accept edhe nes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
NI TRICK ME I HI NAJ KUJT ne pc
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krasniqi i akuzon mediat si argatėt e Serbisė. Argat i kujt ishe Jakup kur e shpalle dėnimin me vdekje pėr presidentin Rugova?!
» Kufijtė, kujt i interesonte vakumi ligjor?
» Kimete Berisha:Qe, nė dorė tė kujt ka ra Ramush Haradinaj...
» Isa Mulaj: Gruaja e kujt ėshtė Jeta Xharra dhe sa gra i ka?
» Murat Jashari:104 pyetje pėr Azem Sylen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: msn-
Kėrce tek: