FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 york ju prezanton veten :)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
york

avatar

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 23
lokacioni : pej
Registration date : 17/06/2008

MesazhTitulli: york ju prezanton veten :)   Tue 4 Nov - 22:59

emri:york
mbiemri:american bled
profesioni: cigare
hobi:mem konsumu femnatkiss per pejacity`n
no coment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mr.dock
team
team
avatar

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 86
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

MesazhTitulli: Re: york ju prezanton veten :)   Wed 5 Nov - 17:06

mire se erdhe york sa kushton 1 paqet cigare e jotja Wink

Surprised no coment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
york ju prezanton veten :)
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėze Kozeta Zylo: Njė e dielė me psherėtimė vjeshte nė New York
» BEQIR SINA:NEW YORK-Kremtohet me njė aktivitet ndėrfetar Ditėlindja e Profetit Muhamed a.s.
» Pierre-Pandeli Simsia:Nė Institutin "Gjergj Kastrioti Skėnderbeu nė New York
» Vret veten policja e Kosovės, Policia e fsheh rastin
» Nurishah Knushaj, New York-Letėr e hapur drejtuar kryeministrit tė Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PEJACITY :: prezantimi-
Kėrce tek: