FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 himni i aksh-s

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 24
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

MesazhTitulli: himni i aksh-s   Mon 1 Sep - 19:20

Nėpėr borė e nėpėr shi,
Nuk na ndal armik stuhi.
Do t'luftojm deri n'fitore,
Pėr Shqiptarinė madhėshtore.

Jemi trima luftėtarė,
pėr liri jetėn me dhanė.
Do t'luftojm me barbarė,
AKSH-nė e kemi n'ballė.

Nėpėr borė e nėpėr shi,
Pėr liri e pėr Shqipėri.
veē pėrpara do marshojm,
Trojet tona ti bashkojm.

Jemi trima shqipe mali,
Prinė nė ballė Adem Jashari.
Do t'bėjmė luftė heroike,
Pėr Shqipėrin tonė etnike

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://pejacity.speedyforum.com
 
himni i aksh-s
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: sondazhe .te ndryshme etj :: te ndryshme-
Kėrce tek: